Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii tomaszowskiej komendy, poszukują zaginionej nieletniej JUSTYNY ŚCIERWICKIEJ lat 16 z Tomaszowa Mazowieckiego

Z ustaleń policji wynika, że w dnu 15 lutego 2020 roku wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, jak i nieznane jest jej aktualne miejsce pobytu :

 

Zaginiona :

JUSTYNA ŚCIERWICKA

c. Macieja

lat 16

zam. Tomaszów Maz.

 

Rysopis:  

wzrost 155 cm, szczupła budowa ciała, włosy średniej długości – (wygolone po bokach) koloru fioletowego ( może również korzystać z peruk)

               W/w ubrana była w kurtkę i spodnie koloru ciemnego, buty sportowe koloru czerwonego. Posiadała przy sobie w momencie zaginięcia okulary korekcyjne z oprawkami w kolorze ciemnym, oraz plecak.  

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej lub mają jakiekolwiek informacje dot. aktualnego miejsca pobytu nieletniej, proszone są o kontakt z policjantami Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim. Tomaszów Maz. ul. Wandy Panfil 44 lub kontakt telefoniczny pod numerami tel. (44) 726 10 53 ( w godz. 7:30- 15:30), (44) 726 10 00, lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112 - przez całą dobę.