W imieniu Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych „Batalion Tomaszów”

serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta Tomaszowa Mazowieckiego do udziału w internetowym konkursie historycznym „Śladami „Hubala” i Armii Krajowej - Tomaszów Mazowiecki 1939-1945”.

Konkurs odbędzie się 27 września 2022 roku w Dzień Polskiego Państwa Podziemnego.

27 września 2022r. o godz.15.00 nastąpi publikacja pytań na stronie SRH „Batalion Tomaszów”: www.facebook.com/batalion.tomaszow oraz stronie Partnera Projektu - Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim www.zsp8.eu

Osoby zainteresowane konkursem, mogą wziąć w nim udział poprzez przesłanie, jak najszybciej odpowiedzi na zestaw 10 pytań konkursowych, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz.24.00- 28 września 2022 roku i podanie swoich danych osobowych w celach kontaktowych. Przesłanie odpowiedzi i danych będzie automatycznym zgłoszeniem uczestnika do konkursu i akceptacją zasad regulaminu.

Trzej finaliści indywidualni oraz jedna rodzina otrzymają dyplomy uznania i nagrody rzeczowe.

Zadanie publiczne z zakresu podtrzymywania i upowszechniania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. Realizowanie programów dotyczących wychowania patriotycznego i wychowania w duchu społeczeństwa obywatelskiego oraz podtrzymywania tradycji narodowych na podstawie na podstawie umowy Nr WEKS.526.3.63.2022 z Gminą Miasto Tomaszów Mazowiecki, zwanego dalej Zadaniem zawarta dnia 04.04.2022 r. w Tomaszowie Mazowieckim.

Zapraszamy do zabawy z historią!

Więcej na:

www.facebook.com/batalion.tomaszow

www.zsp8.eu