• Ruszyła kolejna edycja kampanii "Twoje światła- Nasze bezpieczeństwo"

  W ramach akcji, wzorem lat ubiegłych kierujący będą mogli na wytypowanych stacjach kontroli pojazdów BEZPŁATNIE sprawdzić oświetlenie aut. Do wybranych punktów doprowadzi aplikacja Yanosik. Policjanci w tym czasie w szczególny sposób będą edukować w zakresie konieczności posiadania sprawnych świateł.

 • Wielu z nas interesują produkty takie jak koła. Najczęściej do samochodów osobowych, lecz bardziej wyrafinowane sprzęty takie jak traktory czy ciągniki są jak najbardziej w modzie i klienci również poszukują dedykowanych dla nich rozwiązań. Skutkiem tego  są dostępne w Internecie na potrzeby klientów, którzy są koła na zamówienie ainteresowani zakupem. Dlaczego warto kupić całe koło? Już tłumaczymy.

  Koło to produkt kompletny, który nie wymaga od nas żadnej ingerencji prócz jego instalacji. Jeśli więc chcemy iść na swojego rodzaju łatwiznę to jest to faktycznie rozwiązanie dla nas dedykowane. Koła dostępne są bez problemu w Internecie i możemy je kupować do konkretnych konstrukcji mechanicznych. Są nimi zarówno traktory, pojazdy wleczone a także koła do przyczep.

  Bez względu na nasze potrzeby zawsze możemy wybrać produkt który dopasowany jest do naszych potrzeb i oczekiwań. Ważne jest to, w jakiej cenie kupujemy powyższe produkty. Mówiąc o Internecie mówimy o tańszej alternatywie zakupu. Owszem, musimy kilka dni poczekać na nasz upragniony produkt, jednak w tym czasie, jeśli się nam nie śpieszy, możemy wykonywać inne realizacje.

  Produkty takie jak koło są wysyłane bardzo szybko i sprawnie, dlatego też nie musimy obawiać się o długi czas realizacji naszego zamówienia. Ceny także nie powinny nas zniechęcić, albowiem biorąc pod uwagę parametry a także wagę takich produktów to dostajemy je na ogół o wiele taniej niż nam by mogło się wydawać. Na całej operacji wychodzimy i tak taniej, niż w wypadku zakupu lokalnego.

  Zakup lokalny ma oczywiście swoje plusy, szczególnie gdy danego produktu możemy dotknąć i zobaczyć go na żywo. W wypadku internetowych zakupów możemy także poprosić o to, aby zostało nam dosłanych więcej dokładnych zdjęć, jeśli mamy jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. Na całość zakupu składa się bowiem nasze zadowolenie jeszcze przed jego dokonaniem.

  Internet to także świetne źródło informacji. Dzięki dostępnym artykułom a także filmom w Internecie, śmiało możemy dowiedzieć się jak założyć oponę na felgę. Jest to szczególnie ważny instruktaż dla osób, które do tego tematu podchodzą pierwszy raz. Nawet jako ciekawostka jest to tematyka, która może być przez nas sprawdzona w wolnej chwili, kiedy mamy tylko na to czas.

  W Internecie dowiemy się także bardzo istotnej kwestii, takie jak rozmiar opon co oznacza. Przed dokonaniem zakupu konkretnej opony warto poznać ten temat, aby móc się cieszyć wiedza, która pozwoli nam dobrać najlepszą oponę do naszego sprzętu. Jeśli wybierzemy złą oponę to po prostu stracimy duże pieniądze a także cenny czas na odesłanie danego produktu i wysłanie kolejnej opony, która tym razem będzie pasować do naszego sprzętu.

  Pamiętajmy o tym przed zakupem, ponieważ jeśli zamówimy oponę i będzie ona już wysłana to jest za późno na jakiekolwiek zwroty bez starty pieniędzy. Wtedy po naszej stronie stoi zwrot opony w odpowiednim stanie, takim jak do nas dotarła, a także pokrycie kosztów wysyłki nowej opony.

  W sieci znajdziemy także wiele typów opon, dlatego warto wiedzieć jaka dokładnie opona jest nam potrzebna. Jeśli będzie to opona diagonalna to takiej poszukujmy wpisując nazewnictwo tej opony w Internecie. Jeśli potrzebujemy jednak innej opony, korzystajmy także z dokładnego nazewnictwa, które powstało nie bez powodu. Czasem zdarza się tak, że nasz sprzęt potrzebuje dokładnego typu opony i taki musimy zapewnić.

  Czy w Internecie możemy zamówić całe koło?

  Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na

  Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na

 • Dzień otwarty w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Maz.

  18 października w tomaszowskiej Komendzie Policji zorganizowany został dzień otwarty dla uczniów z ZSP nr 1 i ZSP nr 3. W spotkaniu uczestniczyło łącznie około 80 osób, które przyjęły zaproszenie tomaszowskich funkcjonariuszy. Projekt miał na celu przybliżenie zaproszonym służby w Policji, etapów rekrutacji, pokaz sprzętu jakim codziennie posługują się funkcjonariusze Referatu Patrolowo – Interwencyjnego oraz przybliżenie pracy przewodnika psa służbowego.

 • 18 października - Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi

  18 października to Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi. Aby lepiej zwalczać i zapobiegać przestępstwu handlu ludźmi trzeba lepiej poznać złożoność tego zjawiska. Ten dzień corocznie przypomina nam o obecności zjawiska handlu ludźmi.

 • KPP Tomaszów Maz. członkiem Partnerskiego Zespołu Kooperacyjnego

  Z inicjatywy Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Maz. na terenie naszego miasta powołany został Partnerski Zespół Kooperacyjny w ramach Projektu „Kooperacje 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”. Spotkanie formalizujące powołanie zespołu odbyło się 16 października o godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Maz.

 • Poszukiwani świadkowie podpalenia Klubokawiarni Ęklawa

  Funkcjonariusze tomaszowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tomaszowie Maz. prowadzą czynności w sprawie podpalenia klubokawiarni Ęklawa mieszczącej się w Tomaszowie Maz. przy ul. Barlickiego 4.

 • Wszyscy doskonale wiemy, że "dzieci lubią misie, misie lubią dzieci".

  Wszyscy doskonale wiemy, że "dzieci lubią misie, misie lubią dzieci".

 • Zatrzymani sprawcy rozboju

  Kryminalni z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymali trzy osoby podejrzane o rozbój. Sprawcy 11 października 2019 roku kilka minut po godz. 6:00 wtargnęli do jednego ze sklepów spożywczych, gdzie grożąc ekspedientce nożem zażądali wydania pieniędzy z kasy. Kiedy napastnicy zorientowali się, że w sklepie nie ma gotówki, zabrali z półki dwie butelki wódki i uciekli ze skradzionym łupem.

 • Więcej o: Warsztaty decoupage

  Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na warsztaty z serii „Oryginalne rękodzieło”. Beata Markiewicz, która je poprowadzi, przygotowała kolejną propozycję zajęć artystycznych w technice decoupage. Tym razem będzie to ozdobny chustecznik.

 • 64-latek kradł paliwo

  Tomaszowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży paliwa z samochodów ciężarowych. 64-letni tomaszowianin włamał się do zbiornika paliwa ciężarówki i spuścił z niego 100 litrów oleju napędowego. Porzucił łup, gdyż został spłoszony przez ochronę parkingu. Został zatrzymany kilka ulic dalej. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

 • Więcej o: Wieczór poetycko-literacki

  16 października o godz. 18 w sali koncertowej Miejskiego Centrum Kultury (pl. Kościuszki 18) odbędzie się wieczór poetycko-literacki z poetami z Klubu Literatów Estawela. Spotkanie uświetnią występy Jadwigi Kocik i Mieczysława Kincla. Wstęp wolny. Zapraszamy!

  Więcej o: „Formy z pamięci”

  Miejskie Centrum Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac Bartłomieja Michalskiego. Cykl obrazów nosi tytuł „Formy z pamięci” i składa się z 11 obrazów wykonanych w technice olejnej. Cechuje go modułowy charakter budowy poszczególnych prac.

  Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych zaprasza swoich członków na spotkanie,

  Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych zaprasza swoich członków na spotkanie,

  Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza SENIORÓW na bezpłatne zajęcia: Podstawy obsługi komputera i Internetu 55+

  Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza SENIORÓW na bezpłatne zajęcia: Podstawy obsługi komputera i Internetu 55+

 • 8 października około godziny 15:20 na ul. Modrzewskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 34-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Volkswagen Golf wykonując manewr wyprzedzania uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Ford Transit.

 • Międzynarodowy Dzień Mediacji pod hasłem „Masz prawo do mediacji”

  Już po raz dziewiąty w Polsce prowadzone będą działania na rzecz promocji mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi reprezentującymi m.in. środowiska mediatorów, kuratorów sądowych i Policji.

 • Artykuły promocyjne

  logo RSS