Rusza Powiatowy konkurs fotograficzny
Wiosna budzi świat do życia, a Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym, który jest hołdem dla tej przepięknej pory roku. „Inny punkt widzenia – Wiosenne przebudzenie” to okazja, by przez obiektyw aparatu podzielić się swoją perspektywą na otaczającą nas przyrodę. Niezależnie od wieku, każdy może dostrzec i uwiecznić to, co w wiośnie najpiękniejsze.
  1. Zaproszenie do udziału w konkursie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
  2. Cele konkursu: promocja fotografii, prezentacja piękna powiatu, rozwijanie poczucia estetyki.
  3. Zgłoszenia: możliwość nadesłania dwóch zdjęć w dobrej jakości.
  4. Termin składania prac: do 7 maja, wyniki i uroczystość wręczenia nagród w maju.

W ramach konkursu organizowanego przez Powiatowe Centrum Animacji Społecznej, uczestnicy mają za zadanie uchwycić esencję wiosny – od kiełkujących pąków, przez rozbudzające się zwierzęta, aż po pejzaże pulsujące życiem. „Wiosna to czas, który oferuje niezliczone możliwości dla każdego fotografa. Chcemy, by uczestnicy przekazali nam wiosnę oczami swojej duszy, pokazując jej piękno w oryginalny sposób,” mówi Dorota Ignasiak, dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.

Udział w konkursie jest nie tylko szansą na wykazanie się kreatywnością, ale również okazją do podziwiania piękna naszego regionu w tak wyjątkowej odsłonie. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące zasad konkursu i sposobu zgłaszania prac, uczestnicy znajdą na oficjalnej stronie organizatora. Niech ten konkurs będzie inspiracją do odkrywania i doceniania małych cudów, które oferuje nam przyroda, budząca się do życia po zimowym śnie.

Zakończenie konkursu i wręczenie nagród zaplanowano na majową uroczystość w siedzibie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej. To wyjątkowa okazja, by nie tylko uhonorować zwycięzców, ale także spotkać się z innymi pasjonatami fotografii i podzielić z nimi własnymi doświadczeniami oraz spojrzeniem na świat.


Na podst. Powiat Tomaszowski