Biblioteka Tomaszów Maz.: Z Książką na Walizkach - Co w trawie piszczy - finał konkursu

1 min czytania

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim po raz kolejny włączyła się w wydarzenie organizując konkurs literacko plastyczny pt. Co w trawie piszczy,

w którym głównym zadaniem dla dzieci z tomaszowskich szkół i przedszkoli było zinterpretowanie utworów Agnieszki Frączek i wykonanie do nich ilustracji.

Na spotkaniu autorskim 8 maja pani Agnieszka Frączek wybrała pracę Fryderyka Nowickiego z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Językowego Wyspa Szkrabów im. Św. Filipa Neri. Praca Fryderyka wzięła udział w finale akcji Z książką na walizkach, który odbył się 11 maja w Złoczewie.

Miło nam poinformować, że praca plastyczna Fryderyka Nowickiego zajęła I Miejsce w konkursie plastyczno-literackim Co w trawie piszczy. Wydawnictwo Literatura organizator konkursu nagrodził Fryderyka i przedszkole Wyspa Szkrabów pakietem książek dla dzieci.

Serdecznie gratulujemy!

Autor zdjęć: Pani Małgorzata Szubert

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim,

mbptomaszow.pl/aktualnosci/148-biblioteka/1018-z-ksiazka-na-walizkach-co-w-trawie-piszczy-final-konkursu

Autor: krystian