Samochód na abonament to innowacyjna usługa wynajmu aut, dzięki której możesz cieszyć się modelem prosto z salonu – i to w bardzo atrakcyjnej cenie. Zasady oferty są proste, a korzyści bardzo duże, dlatego warto zainteresować się abonamentem samochodowym. Jakie są jednak szczegóły tej usługi i jak z niej skorzystać?

Auta na abonament – płać za samochód jak za telewizję

Głównym założeniem usługi „samochod na abonament” jest prostota i duża dostępność dla zwykłego użytkownika. Została ona dopasowana do potrzeb klientów indywidualnych – choć sprawdza się również jako opcja dla firm – którym zależy na przejrzystych zasadach i niskich kosztach, bez długotrwałych zobowiązań.

Oferta opiera się na prostych płatnościach w modelu abonamentowym – klient płaci więc jedynie comiesięczny abonament o ustalonej wysokości. Jest to bardzo opłacalne, szczególnie, że miesięczny koszt nie jest wysoki, a w jego ramach można otrzymać nowe auto, prosto z polskiego salonu, a także dodatkowe usługi, związane z jego eksploatacją.

Co ważne, zasady użytkowania są proste – decydując się na abonament samochodowy, zyskuje się nowy model do swojej dyspozycji na 12 miesięcy. W tym czasie można nim jeździć jak prywatnym autem, ponieważ ograniczenia są naprawdę niewielkie i obejmują przede wszystkim roczny limit kilometrów. Po roku natomiast zwraca się auto do wypożyczalni samochodów luksusowych w Warszawie i można albo wybrać dla siebie następny nowy model w ramach kolejnej umowy, albo całkiem zrezygnować z usług. Nie ma tu długich zobowiązań czy ukrytych kosztów.

Jak skorzystać z usługi samochodu w abonamencie?

Samochód na abonament to usługa prosta pod każdym względem – również na etapie początkowym. Aby zyskać dla siebie nowe auto, wystarczą trzy proste kroki, które nie wymagają wiele czasu ani nie wiążą się ze zbędnymi formalnościami.

Krok 1. jest bardzo przyjemnym etapem, polega bowiem na wyborze auta dla siebie spośród dostępnych w wypożyczalni modeli. Wybór jest ogromny i obejmuje wiele nowoczesnych aut, pochodzących od najbardziej cenionych producentów – można znaleźć wśród nich takie marki, jak Lexus, Audi, Mercedes czy BMW. Występują w różnych wersjach wyposażenia, co ułatwia dobranie odpowiedniego modelu do swoich oczekiwań. Dostępne są zarówno sedany, jak i limuzyny, SUV-y czy kombi, dlatego każdy klient znajdzie auto idealne dla siebie.

Krok 2. to wybór odpowiedniego pakietu i podpisanie umowy. Abonament na samochód jest dostępny w kilku wersjach – podstawowej lub rozszerzonych o dodatkowe usługi. W ramach opcji podstawowej otrzymujemy auto na gwarancji producenta, pochodzące prosto z polskiego salonu. Rozszerzone abonamenty to również usługi związane z użytkowaniem auta, np. pakiet pełnego ubezpieczenia AC i OC czy serwisowanie pojazdu na autoryzowanej stacji obsługi.

Krok 3. to odbiór auta. Tak, właśnie w tak krótkim czasie można cieszyć się swoim wymarzonym modelem samochodu w idealnym stanie wizualnym i technicznym. Pojazd odbiera się spod wypożyczalni samochodów luksusowych w Warszawie lub w innym uzgodnionym miejscu.

Auto na abonament to zdecydowanie opcja warta rozważenia – jest korzystna finansowo i w jej ramach można co roku zmieniać auto na zupełnie nowy model, wybierany wśród najnowocześniejszych aut na świecie.

Samochód na abonament – jak skorzystać z usługi i cieszyć się nowym autem?