Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Mościckiego 6 zaprasza 04 listopada, godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Marcinem Margielewskim.

Będziemy mieli wyjątkową okazję porozmawiać z Autorem m.in. takich bestsellerów jak: "Wyrwana z piekła Talibów", "Była arabską stewardesą" czy "Koszmar arabskich służących".

Porozmawiamy o sekretach Dubaju, o tym, do czego jest zdolny zakochany Arab, o historii Polek pracujących w luksusowych liniach lotniczych, ale też o procesie twórczym i planowanych premierach książkowych.

Marcin Margielewski – karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów takich jak “Maxim”, “CKM”, “Super Express”, “Gazeta.pl”, “TVP” czy “Polsat Cafe”. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Pracował również jako dyrektor kreatywny kilku światowych marek. Jego liczne wyprawy na Bliski Wschód zaowocowały serią bestsellerów o tematyce arabskiej.

Spotkanie realizowane w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.

Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Plakat promujący spotkanie autorskie z Marcinem Margielewskim 4 listopada 2022 r. MBP w Tomaszowie Maz. ul. Mościckiego 6 godz. 17.00