Policja Tomaszów Maz.: Mężczyzna utonął w starorzeczu rzeki Pilicy na terenie Inowłodza
Policjanci z Komisariatu Policji w Czerniewicach pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka, którego ciało wyłowiono z starorzecza rzeki Pilicy w Inowłodzu.
3 listopada 2022 r. około 07:30 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w zbiorniku wodnym przy Placu Kazimierza Wielkiego w Inowłodzu, który nie daje oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z KPP Tomaszów Mazowiecki i Komisariatu Policji w Czerniewicach. Do wsparcia zadysponowana została również straż pożarna. Niestety po wydobyciu mężczyzny na brzeg, obecny ma miejscu lekarz stwierdził jego zgon. Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem Prokuratora ustalili, iż topielcem był 69-letni mieszkaniec Inowłodza, który w dniu wczorajszym wyszedł z miejsca zamieszkania. Decyzją Prokuratora Rejonowego, ciało 69-latka zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych.
/asp.sztab. Grzegorz Stasiak /
Komenda Powiatowa Policji w Tomaszowie Mazowieckim,
tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl/etm/informacje/78287,Mezczyzna-utonal-w-starorzeczu-rzeki-Pilicy-na-terenie-Inowlodza.html
Ostatnie Artykuły

Tomaszów świętował pod biało-czerwoną. Majówka nabrała podniosłego tonu

Majowe seanse w Pokoju Bajek. Cztery środy z animacjami dla dzieci

RetroMajówka w Skansenie połączyła PRL i dawne zdjęcia Tomaszowa

Lechia goniła wynik. Wigry wykorzystały dwa szybkie ciosy

Nad Zalewem Sulejowskim czuwali policjanci - weekend minął bez alarmów

Sekundy od tragedii nad Pilicą - dzielnicowi wyciągnęli kobietę z wody

Dwa pożary w weekend - w suszy nawet grill może skończyć się tragedią
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-wigry-suwalki-02052026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3

14 policjantów z Tomaszowa pobiegło w hołdzie Hubalowi, konni pilnowali trasy

Baseny termalne wracają na Szymanówek. Projekt rusza etapami

Tydzień Bibliotek w Tomaszowie - park, poezja i fotograficzne tropy

Majówka nad wodą może skończyć się źle - policja wskazuje ryzykowne nawyki

Kiedy warto udać się na wizytę do endokrynologa?

