Wydawnictwo Telegraph - producent kalendarzy reklamowych i wysokiej jakości usług introligatorskich

Od ponad 30 lat firma Telegraph codziennie zajmuje się produkcją kalendarzy, notesów, gadżetów reklamowych dla przedsiębiorstw lub klientów indywidualnych. Własny park maszynowy jest gwarancją jakości produktów. W Telegraph powstają projekty zgodnie z dostępnym katalogiem lub według życzenia klienta. Do najpopularniejszych z nich należą kalendarze ścienne, których grafika, połączona z dużym formatem jest nie tylko doskonałym kalendarium ale i dekoracją przykuwającą uwagę. Sprawdź najnowszą ofertę przygotowaną na rok 2023 na kalendarze kieszonkowe i usługi introligatorskie m.in. prac dyplomowych, książek albumów lub notesów.

Gratka dla miłośników tradycyjnych form organizacji pracy. Kalendarze kieszonkowe i notesowe od Telegraph

Nie ma efektywnej pracy bez dobrej organizacji. Dzisiaj głównie korzystamy z urządzeń cyfrowych, aplikacji lub specjalnych narzędzi, które przypominają nam o nadchodzących wydarzeniach. Planujemy w nich ważne spotkania, zapisujemy deadline na przygotowanie projektu w firmie lub używamy do prywatnych celów, np. zapisanie listy zakupów czy urodziny bliskiej osoby. Jednak dla tych osób, które wciąż są zwolennikami tradycyjnych metod organizacji, polecamy kalendarze kieszonkowe.

Jego niewielkie rozmiary mają duże znaczenie. Bez problemu zmieszczą się do torebki, aktówki, plecaka lub torby od laptopa. To doskonały przedmiot dla osób do codziennej pracy, gdzie istotne jest zapisanie kontaktów i porządek w sprawach zawodowych. Kieszonkowe kalendarze zmieszczą się dosłownie wszędzie i od lat cieszą się niezmierną popularnością z racji swojej prostoty i formatu.

Specjalistyczne maszyny, dzięki którym oprawisz książkę w efektowny sposób. Skorzystaj z usługi introligatorskiej w Łodzi

Być może usługa introligatorska nie jest znana szerszej grupie osób. W wielkim skrócie odnosi się ona do oprawiania książek lub kalendarzy w skórę naturalną. Introligator Łódź z wydawnictwem Telegraph sprosta wszelkim wymaganiom każdego zlecenia. Chcesz, aby na Twoim kalendarzu widniało logo lub specjalny napis? Dzięki specjalistycznym maszynom i półautomatom do tłoczenia indywidualne wykończenie jest możliwe, specjalnie wedle Twoich preferencji. Niewątpliwie największą zaletą usług introligatorskich jest dopasowanie produktu do naszych upodobań.

Oferta obejmuje usługi introligatorskie opraw twardych, spiralnych, z naturalnej skóry, jak i tłoczenie na sucho z odwzorowaniem zaprojektowanych wzorów. Wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie wydawnictwa Telegraph!