Zimowe warsztaty w bibliotece Książkowe swawole” - dołącz do zabawy!

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a Miejska Biblioteka Publiczna ma dla dzieci wyjątkową propozycję! Już w drugim tygodniu ferii, od 24 do 28 lutego, odbędą się kreatywne warsztaty Zimowe swawole”, które dostarczą najmłodszym niezapomnianych wrażeń.
- Warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Twoim mieście
- Jak zapisać się na zimowe warsztaty?
Warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Twoim mieście
Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na codzienne spotkania pełne atrakcji. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rówieśników, rozwijać swoje pasje oraz zdobywać nowe umiejętności!
Jak zapisać się na zimowe warsztaty?
Aby wziąć udział w Zimowych swawolach”, wystarczy zgłosić się osobiście do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży, który znajduje się przy placu Kościuszki 18. Można również uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu: 44 724-61-06. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, więc warto działać szybko!
W programie warsztatów przewidziano nie tylko opiekę oraz materiały do zajęć, ale także poczęstunek dla uczestników. Koszt udziału wynosi 200 zł. Nie przegapcie tej szansy na twórcze spędzenie ferii zimowych!
Według informacji z: MBP
Ostatnie Artykuły

Tydzień Bibliotek w Tomaszowie - park, poezja i fotograficzne tropy

Majówka nad wodą może skończyć się źle - policja wskazuje ryzykowne nawyki

Pierwszaki z „szóstki” weszły do świata książek i odebrały pierwsze dyplomy

Stefania Tuwim wraca do Tomaszowa. Muzeum przypomni Marchewiankę

Lechia wraca na domowe boisko. W sobotę zagra z Wigrami Suwałki

W Tkaczu znów zabrzmi teatr. Dwie szkolne inscenizacje wracają na scenę

Dziesięć lat chóru Artis Gaudium zwieńczy jubileuszowy koncert w Tkaczu

Autobusy pojadą inaczej w majówkę i ominą centrum podczas uroczystości

Kwiat paproci wraca do pracowni. MCK czeka na nowe obrazy

Lechia znów dopięła swego u siebie. Ząbkovia pękła dopiero po przerwie

Sołtys z Lubelszczyzny rozbawił Tomaszów. W Tkaczu padły pytania z sali
![[PIŁKA NOŻNA] Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ząbkovia Ząbki 2:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-zabkovia-zabki-25042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ząbkovia Ząbki 2:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

Lechia chce rewanżu. W Tomaszowie waży się ważne ligowe miejsce

