Tomaszowski Jarmark Wielkanocny na Placu Kościuszki – rękodzieło i przysmaki

FOT. Urząd Miasta
Tomaszów Mazowiecki znów zaprasza na przedświąteczny gwar i kolory — na Placu Kościuszki pojawią się stragany pełne ozdób, domowych smaków i rękodzieła. Atmosfera ma być rodzinna i otwarta, idealna na szybkie zakupy przed Wielkanocą lub spacer w centrum miasta. To propozycja dla tych, którzy szukają unikatowych dekoracji i lokalnych produktów bez dalekich wyjazdów.
Na jarmark warto przyjść z listą i czasem — organizatorzy zaplanowali wydarzenie w dwóch marcowych weekendy. Szczegóły organizacyjne:
- Wydarzenie: Tomaszowski Jarmark Wielkanocny
- Miejsce: Plac Kościuszki
- Terminy: 21–22 marca oraz 28–29 marca
- Godziny: 10:00–17:00
Na stoiskach znajdą się dekoracje wielkanocne, rękodzieło oraz regionalne przysmaki — od drobnych ozdób po produkty, które mogą trafić na świąteczny stół. Warto przyjść wcześniej, by spokojnie obejrzeć ofertę i porozmawiać z twórcami — to także okazja, by wesprzeć lokalnych producentów i znaleźć autorskie prezenty na święta.
na podstawie: Urząd Miasta.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Urząd Miasta). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Lechia broni perfekcyjnej serii z Widzewem II, ale sobota zapowiada się nerwowo

Premiera w Tkaczu poruszyła widzów i zostawiła miejsce na rozmowę

Rokiciny w grze o duże nagrody - dzielnicowi czekają na głosy

Bezpłatne badania i porady wracają do tomaszowskiego Klubu Pacjenta

Telefon, który udaje wnuczka, potrafi zabrać oszczędności całego życia

Czerniewice w grze o #SuperDzielnicowego - trwa policyjny plebiscyt

Arena otwiera Park Rozrywki z półkoloniami, wycieczkami i gokartami

Dwunastu dzielnicowych z Tomaszowa walczy o tytuł, głosowanie trwa do 16 kwietnia

Bezpłatna pomoc dla osób z uzależnieniem i przemocą działa co środę na Granicznej

Świąteczny spokój na drogach pękł - policja wyłapała 5 kierowców po alkoholu

Nowy portal ma przenieść wnioski o pobyt do internetu

Lechia wypuściła przewagę, ale wyjazdowy triumf dał jej świąteczny oddech

Miliony na Orzeszkową i Legionów przestawią ruch w ważnej części miasta
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3. Goście z Tomaszowa uderzyli szybko i dowieźli zwycięstwo](/images/mecz/thumbnails/bron-radom-lechia-tomaszow-mazowiecki-04042026-23-2.webp)
