Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tomaszów Mazowiecki

Chociaż już przez dłuższy czas możemy spotkać na naszym rynku biura serwisowane, nadal jest to dość mało znana usługa. Sytuacja ta jednak ulega stopniowej zmianie, gdyż chociażby w stolicy pojawia się ich coraz więcej w najbardziej znanych dzielnicach. To miejsca, w których pracują tysiące osób, a z takiej opcji korzystają już nie tylko handlowcy z zagranicy i prawnicy, ale też firmy z naszego „rodzimego podwórka”, które szukały tańszej alternatywy dla swojej siedziby.

Potrzebujesz małego biura w Warszawie? Dowiedz się czym są biura serwisowane!

Kiedy potrzebne jest nam małe biuro Warszawa na pewno będzie dobrym miejscem, poszukiwanie lokalu do wynajęcia. Wśród osób, które nie mają do czynienia z biurowymi nieruchomościami, serwisowane biura są jednak nieznajomym zjawiskiem. Warto dowiedzieć się zatem, czym tak naprawdę są oraz w jakich okolicznościach okażą się opłacalnym rozwiązaniem.

Biuro serwisowane – co to takiego?

W skrócie – biuro serwisowane do gotowe miejsce do pracy, w którym potrzebny jest nam jedynie komputer. Cała powierzchnia, praktycznie w każdym wypadku zaopatrzona jest w recepcję z poczekalnią, toalety, aneksy kuchenne, pomieszczenia konferencyjne oraz gabinety dla firm. Można powiedzieć, że w tego typu biurze, środowisko pracy przypomina bardzo te korporacyjne. Osoba pracująca w recepcji, zajmuje się wszelkimi przesyłkami i odbieraniem telefonów. Biuro jest dodatkowo codziennie sprzątane, a o wszelkie opłaty i koszty eksploatacyjne w ogóle nie musimy się martwić. Tylko od nas zależy, jaką liczbę gabinetów wynajmiemy. Co więcej, możemy swobodnie dostosowywać ilość zajmowanych sal, w zależności od naszych zmieniających się potrzeb.

Pierwszy raz słyszysz o biurze serwisowanym?

W na całej powierzchni Warszawy, funkcjonuje ponad dwadzieścia biur tego typu, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że już kiedyś mieliśmy z nim do czynienia, natomiast nie mieliśmy nawet o tym pojęcia.

Są to miejsca, które nie reklamują się na się, gdyż nie jest to najważniejsze. Wewnątrz biura serwisowego jako gość, w głównej mierze widzimy tylko recepcję, która działa w imieniu klienta, jakby była jego własną. Jest to właśnie jedna z największych zalet tego typu lokali, gdyż klienci nie zdają sobie sprawy z tego, że biuro to nie jest faktycznie własnością firmy.

Dostęp do biura serwisowanego – kto go otrzymuje?

Pamiętajmy, że gabinet, który wynajmuje jest dostępny tylko i wyłącznie dla nas, oczywiście poza wspólnymi częściami, jak chociażby aneksy kuchenne oraz recepcja. Musimy być świadomi, że biuro serwisowane, nie jest tym samym co coworking.

Jeśli wynajmujemy biuro o wysokich standardach, z pewnością otrzymamy specjalne magnetyczne kart, które pozwolą nam korzystać z gabinety przez całą dobę. Jeśli takie udogodnienia nie ma, będziemy posiadam swoje klucze. Zdarzają się też niekiedy limity dotyczące dostępności – np. zakaz wejścia po godzinie 22:00

Do biura będzie mógł wejść serwis sprzątający. Można jednak ograniczyć dostęp, wyłącznie do czasu kiedy sami jesteśmy w gabinecie. To samo dotyczy serwisu technicznego, który zajmuje się utrzymaniem działania klimatyzacji, natomiast wymaga to wcześniejszego umówienia się.

Co jest w stanie zaoferować nam wysokiej klasy biuro serwisowane?

- Obsługa recepcji z wysoką kulturą osobistą i znajomością języka angielskiego

- Możliwość przeprowadzania zmian warunków oferty, w wypadku zmieniających się potrzeb

- Wysoki standard budynku i biurowej powierzchni użytkowej

- Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowym biurowcu

- Doskonale wyposażony aneks kuchenny

- Wysoka jakość obsługi technicznej i sprzątającej

- Brak obowiązku zajmowania się administracją biura.