Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tomaszów Mazowiecki

Lata sześćdziesiąte to ważny czas dla historii motoryzacji bo to właśnie wtedy na rynek wprowadzono pierwszy model auta marki MINI. Pierwsze modele produkowane były przez angielskie zakłady British Motor Company i pomimo swoich małych (ale jakże ułatwiających jazdę w miejskich uliczkach) rozmiarów zostały one docenione nawet na rajdach w słynnym Monte Carlo, a o jego idealnej predyspozycji do udziału w wyścigach świadczyć może trzykrotna wygrana. Duża część kierowców marzy o tym aby zostać właścicielem auta marki MINI, jednak nie każdego stać na spełnienie tego prostego marzenia. Nie ma co się jednak poddawać i już dziś rozpocząć poszukiwania swojego wymarzonego modelu, ale w nieco tańszej wersji - w wersji używanej. Używane samochody MINI to nadal auta klasy premium, a miejsce gdzie można znaleźć prawdziwe perełki tego gatunku to zdecydowanie dealer używanych MINI w Warszawie - autofus!

MINI - plusy posiadania auta niemieckiej marki

Marka MINI to swego rodzaju ‘must have’, który oznacza tyle, że autem tej marki chociażby raz w życiu należy się wybrać na przejażdżkę i docenić jego wszystkie atuty. Kto nie próbował ten nie wie, czego może się spodziewać ze strony aut MINI. Gdy w latach dziewięćdziesiątych marka została przejęta przez niemieckie zakłady BMW, musieliśmy czekać aż siedem lat na reaktywację produkcji modeli MINI. Nowe MINI zyskało niezastąpioną niemiecką technologię, którą doceni każdy kierowca, a także zostało troszkę powiększone przez producentów. Niemieckie MINI są o pięćdziesiąt pięć centymetrów dłuższe, trzydzieści centymetrów szersze oraz przybrały na wadze o całe czterysta kilogramów. Nie każdemu informację te przypadły do gustu, jednak pomimo wprowadzonych zmian auta produkowane przez bawarczyków wciąż wyróżniają się funkcjonalnością i bezpieczeństwem odczuwalnym podczas jazdy pośród miejskich, krętych i wąskich uliczek, a także na trasach długodystansowych. MINI sprawdzi się jako auto dla samotników, ale także dla osób, które cenią sobie dodatkową przestrzeń. Właśnie dla nich koncern BMW rozszerza ofertę aut MINI o modele takie jak Clubman, który posiada bagażnik o 100 litrów większy od klasycznego modelu MINI. Wszystkie te zmiany zachodzą po to aby auta przypadły do gustu większej liczby odbiorców. Myślimy, że cel został osiągnięty. Gdzie jednak znaleźć używane auta MINI w dobrym stanie i nie wydać całych życiowych oszczędności?

Samochody używane marki MINI - gdzie szukać swój wymarzony model?

Sprzedaż używanych MINI to ciężki temat w dzisiejszych czasach. Przeglądając oferty możemy natrafić na wiele oszustw oraz nadziać się na zakup worka bez dna, w który będziemy ładować wszystkie nasze pieniądze. Jeśli decydujemy się na używane samochody marki MINI to zgłośmy się o pomoc do specjalisty. Warszawski salon autofus to miejsce gdzie oprócz używanych modeli MINI czeka na nas pomoc w utrzymaniu naszych finansów w jak najlepszym stanie oraz pewność, że zakupione przez nas auto nie zaskoczy nas usterką po wyjechaniu za bramę salonu. Skąd to wiemy? Auta używane MINI objęte są certyfikatem MINI NEXT, który zapewnia klientom stuprocentową sprawność zakupionych samochodów używanych. Certyfikat ten przyznawany jest tylko i wyłącznie wtedy gdy auto z pozytywnym skutkiem przejdzie przez kompleksowy przegląd techniczny oraz wizualny. Dodatkowo auta te objęte są dwudziesto cztero miesięczną gwarancją, a w razie jakichkolwiek problemów związanych ze stanem technicznym auta warto skorzystać z serwisu MINI w salonie autofus gdzie specjaliści pomogą nam rozwiązać powstały problem.

Marka MINI - jaki potencjał kryje się za nazwa kultowego autka?