Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tomaszów Mazowiecki

Współczesne smartfony są naszpikowane nowoczesnymi technologiami i funkcjami, ale przydatne dodatki możesz również dostać od operatora komórkowego. Ten ostatni, udostępni ci w ramach abonamentu takie udogodnienia, jak: telekonferencja, połączenia oczekujące, czy też poczta głosowa przesyłająca nagrania na maila.

Bezpłatne dodatki udostępniają zarówno operatorzy komórkowi, jak i dostawcy telefonii stacjonarnej. Faktem jest jednak, że ci drudzy mają w tym zakresie znacznie więcej do zaoferowania. O ile smartfony zapewniają ogromną liczbę funkcji, to stacjonarne aparaty telefoniczne służą zasadniczo tylko do dzwonienia. Dlatego też operatorzy stacjonarni oferują bezpłatnie dodatkowe udogodnienia, które ułatwiają Abonentom życie. Sprawdź, na jakie z nich możesz liczyć, decydując się na ofertę telefonii firmy TOYA.

Poczta głosowa i wysyłka nagrań na maila

Przydatną usługą może okazać się dla ciebie poczta głosowa, dzięki której nie przegapisz ważnych wiadomości od bliskich lub kontrahentów. Dodatkowo umożliwia ona wygodne oddzwanianie po otrzymaniu nowych wiadomości, a przy tym daje możliwość odsłuchania nagrań w dowolnym miejscu. Co więcej, możesz aktywować opcję przesyłania wiadomości z poczty głosowej na swój adres e-mail, dzięki czemu zawsze i wszędzie będziesz mieć dostęp do nagrań.

Połączenia oczekujące oraz przekierowanie połączeń

Gdy prowadzisz już rozmowę telefoniczną, inny dzwoniący nadal może nawiązać z tobą kontakt. Dzięki usłudze połączenia oczekujące możesz bowiem odebrać kolejne połączenie, nie rozłączając się z wcześniejszym rozmówcą. Jeśli natomiast jesteś poza domem lub biurem, a nie chcesz przegapić jakiegoś ważnego telefonu, możesz włączyć usługę przekierowania połączeń i odbierać je na przykład na swoim smartfonie.

Usługa extraline i telekonferencja

Dzięki usłudze extraline, mimo jednego numeru telefonicznego i jednej opłaty abonamentowej, możliwe będzie jednoczesne prowadzenie rozmów z dwóch aparatów telefonicznych. Jeśli chcesz z kolei porozmawiać w szerszym gronie z jednego telefonu, możesz włączyć usługę telekonferencji. Ta ostatnia pozwoli ci rozmawiać jednocześnie z dwoma osobami, łączącymi się z dwóch różnych numerów.

Abonament na telefon mobilny i stacjonarny – jakie darmowe dodatki można dostać od operatora?

Blokada połączeń oraz blokada prezentacji numeru

Jeśli z jakiegoś względu nie chcesz w danym czasie odbierać telefonu, możesz włączyć blokadę połączeń przychodzących. W zależności od wariantu usługi, możesz „odciąć” wszystkie połączenia albo wyłącznie te pochodzące z numerów zastrzeżonych oraz anonimowych. Z drugiej strony, sam również możesz korzystać z anonimowości – wpisując odpowiedni kod blokady sprawisz, że rozmówcy nie wyświetli się twój numer telefonu.

Wygodna kontrola rachunków

Operatorzy telefonii stacjonarnej dają również możliwość błyskawicznego sprawdzenia stanu rachunku telefonicznego. Wystarczy, że zadzwonisz pod wskazany numer, a poznasz kwotę naliczoną za wykonane w danym okresie połączenia. Pamiętaj tylko, że podana suma nie będzie obejmowała stałej, comiesięcznej opłaty abonamentowej.

Telefoniczne pobudki

Zepsuł ci się smartfon i nie masz dostępu do budzika? Musisz wcześnie wstać i boisz się, że zaśpisz? A może chcesz mieć silną motywację, by od razu po przebudzeniu wstać z łóżka? W każdym z tych przypadków sprawdzi się usługa budzenia telefonicznego – po jej aktywacji telefon obudzi cię o wskazanej porze.

Dodatki w telefonii komórkowej

Bezpłatne udogodnienia zyskujesz również jako użytkownik telefonii mobilnej: https://toya.net.pl/telefonia. W tym przypadku możesz korzystać między innymi z: poczty głosowej, opcji kontrolowania stanu rachunku, czy też przekierowania połączeń na inny numer. Dodatkowo, łatwo zablokujesz i odblokujesz usługi w roamingu.

Na stronie: https://toya.net.pl/telefonia/darmowe-dodatki znajdziesz informacje na temat innych dodatkowych udogodnień, a także sprawdzisz, jakie kody pozwalają na aktywację i dezaktywację poszczególnych usług.