Tomaszów Mazowiecki: z nami szybko znajdziesz pracę

Tomaszów Mazowiecki to miasto zlokalizowane w województwie łódzkim, które zalicza się do Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Miasto jest znaczącym ośrodkiem przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, chemicznego, a także mineralnego. Gdy szukasz pracy w Tomaszowie Mazowieckim, zacznij od zapoznania się z ogłoszeniami dostępnymi w naszym serwisie. Posiadamy oferty pracy dla key account managerów, rzeźników, czy ogrodników.

Rozpocznij karierę w zawodzie ogrodnika

Ogrodnik to pracownik, do którego obowiązków należy szeroko rozumiana pielęgnacja ogrodów. Może on zakładać ogrody, trawniki, wykonywać prace ziemne, budować drewniane tarasy, montować systemy nawadniające, sadzić, a następnie pielęgnować drzewa i krzewy. Od ogrodników często nie wymaga się specjalistycznego wykształcenia (choć ukończenie studiów wyższych na kierunku ogrodnictwo jest mile widziane). Dla pracodawców z reguły ważniejsze jest doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra kondycja fizyczna, nienaganny stan zdrowia, umiejętność pracy w zespole, punktualności, zaangażowanie w wykonywane obowiązki, gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Key account manager poszukiwany w Tomaszowie Mazowieckim

Do obowiązków pracownika zatrudnionego jako key account manager należy aktywne pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie, a następnie realizacja strategii rozwoju sprzedaży, prezentacja produktów (może się odbywać u klienta lub w siedzibie firmy), doradztwo w zakresie oferowanych produktów, przygotowywanie oferty dla klientów, uczestnictwo w różnego rodzaju targach i imprezach branżowych. Od kandydatów do pracy wymaga się przynajmniej wykształcenia średniego, doświadczenia na podobnym stanowisku, samodzielności, zorientowania na osiąganie celów, wysokich umiejętności negocjacyjnych i interpersonalnych, biegłej znajomości języka angielskiego, umiejętności pracy w zespole. Ze względu na konieczność dojazdów do klienta warunkiem koniecznym podjęcia pracy jest posiadanie prawa jazdy kategorii B. Zarobki na tym stanowisku są w dużej mierze uzależnione od osiąganych efektów (system premiowy).

Możliwość zatrudnienia na stanowisku rzeźnika

Rzeźnik jest pracownikiem odpowiedzialnym za ubój zwierząt, a także obróbkę mięsa (w tym jego porcjowanie). Zapotrzebowanie na rzeźników jest duże we wszystkich regionach, gdzie spożywa się mięso. Pracodawcy oczekują od kandydatów na to stanowisko ukończenia szkoły zawodowej (profil rzeźniczy). Istnieje również możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, które zakończone są egzaminem czeladniczym (a po przepracowaniu sześciu lat – egzaminem mistrzowskim). Rzeźnik powinien charakteryzować się dobrym stanem zdrowia i ponadprzeciętną kondycją fizyczną (jest to ciężka praca fizyczna). Od kandydatów oczekuje się ponadto gotowości do podjęcia pracy w obniżonych temperaturach.