Biblioteka Tomaszów Maz.: Letnie Warsztaty Biblioteczne
Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w letnich warsztatach.
Przygotowaliśmy dla naszych młodych czytelników dwa turnusy zajęć: I od 26.06.2023 30.06.2023 r. pn. Książka w plecaku II od 03.07.2023 07.07.2023 r. pn. Podróże małe i duże Spotkania będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 13.00.
Na najmłodszych czeka moc atrakcji: poranki z książką, zajęcia literackie, ekologiczne oraz plastyczne, zabawy ruchowe, gry kinect, wizyta w kinie Helios.
Zapisu na letnie warsztaty w bibliotece można dokonać od 5 czerwca br. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy placu Kościuszki 18, więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 44 724-61-06.
| Załączniki: Plik | Opis | Rozmiar | Ostatnia modyfikacja |
|---|---|---|---|
| Program Letnich Warsztatów Bibliotecznych | Program Letnich Warsztatów Bibliotecznych | 99 kB | 05-06-2023 13:43 |
| Karta uczestnictwa w warsztatach | Karta uczestnictwa w warsztatach | 165 kB | 05-06-2023 13:42 |
| Regulamin Letnich Warsztatów Bibliotecznych | Regulamin Letnich Warsztatów Bibliotecznych | 62 kB | 05-06-2023 13:41 |
Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim,
mbptomaszow.pl/aktualnosci/148-biblioteka/1195-letnie-warsztaty-biblioteczne
Ostatnie Artykuły

Wielkanocny poranek w „trójce” połączył dzieci i seniorów

W sanktuarium zabrzmi pasyjny koncert uczniów muzycznej szkoły

Teatralia w Tomaszowie przyniosły maski, wzruszenia i Grand Prix dla Trzciny

Autobusy w Tomaszowie zwolnią na święta i część kursów szkolnych nie pojedzie

Lechia uderzyła wcześnie i pewnie odsunęła się od strefy spadkowej
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec 3:1](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-gks-wikielec-29032026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Lechia Tomaszów Mazowiecki – GKS Wikielec 3:1

W lesie zamiast dzwonka uczniowie SP 6 tropili wiosnę i pieniądze

Młodzi aktorzy przejęli Tkacz i pokazali, że teatr w Tomaszowie ma energię

Strażacy z Tomaszowa weszli do ogólnopolskiej debaty o bezpieczeństwie

Lechia żegna się z play off po bolesnej porażce w Grodzisku

Dziki wtargnął na jezdnię pod Twardą - lexus rozbił się o drzewo

Siedem spektakli i pełna sala podczas drugiego dnia Tomaszowskich Teatraliów

Tylko dwa punkty od srebra. Uczniowie SP 11 wrócili z brązem

