Podwodny świat baśni Andersena ożył w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej

W sercu naszej społeczności, Powiatowe Centrum Animacji Społecznej, przemieniło się na chwilę w magiczny, podwodny świat. Mała Syrenka”, baśń, która od pokoleń rozpala wyobraźnię, została ożywiona na scenie przez miejscowych talentów. To wydarzenie nie tylko dostarczyło widzom niezapomnianych wrażeń, ale także podkreśliło znaczenie lokalnej kultury i sztuki w budowaniu wspólnoty.
- Spektakl Mała Syrenka” to adaptacja baśni Andersena, przygotowana przez sekcję teatralną PCAS.
- Przedstawienie, pod reżyserią Joanny Domalik-Dróżdż, zgromadziło mieszkańców powiatu oraz młodszych widzów z przedszkoli i szkół.
- Aktorki i aktorzy, wśród których znalazły się znane lokalne nazwiska, zaprezentowali historię o poszukiwaniu własnej drogi i akceptacji.
- Wzbogacenie muzyczne zapewnili członkowie sekcji wokalnej, a za oprawę dźwiękową i wizualną odpowiadali profesjonaliści.
W spektaklu Mała Syrenka”, oprócz aktorów, kluczową rolę odegrali także młodzi wokaliści, przygotowani przez Katarzynę Rychlik. Ich głosy wspaniale uzupełniły baśniową atmosferę przedstawienia. To dowód na to, że młode talenty naszego powiatu mają wiele do zaoferowania, a wsparcie w ich rozwoju artystycznym przynosi wymierne efekty.
Wśród obsady znaleźli się zarówno doświadczeni aktorzy, jak i debiutanci, co pokazuje, że PCAS jest miejscem, gdzie każdy, niezależnie od doświadczenia, może znaleźć przestrzeń do wyrażania siebie i rozwijania swoich pasji. Imiona takie jak Milena Latocha, Kalina Piasna czy Aleksandra Krzyżańska, stają się coraz bardziej rozpoznawalne w naszej społeczności, a ich udział w takich projektach tylko potwierdza ich talent i zaangażowanie.
Za stronę techniczną spektaklu, w tym dźwięk i światło, odpowiedzialni byli Grzegorz Przedbora, Paweł Zysiak oraz Olek Musialik, co gwarantowało, że widzowie mogli cieszyć się nie tylko doskonałymi aktorskimi i wokalnymi występami, ale też profesjonalną oprawą techniczną przedstawienia.
Wydarzenie to było nie tylko okazją do podziwiania lokalnych talentów, ale również przypomniało o sile wspólnoty i znaczeniu kultury w naszym życiu. Mała Syrenka” w wykonaniu podopiecznych PCAS-u pokazała, że nawet najbardziej znane historie mogą zyskać nowe życie, gdy za ich adaptację wezmą się młodzi i pełni pasji ludzie.
Ostatnie Artykuły

Policja z Tomaszowa ostrzega przed wakacyjną jazdą. Ten błąd kosztuje najwięcej

Kolejowa Komunikacja Autobusowa nagrodzona. Tomaszów w projekcie

Tomaszowskie organizacje z szansą na własne stoisko podczas targów w Łodzi

Wakacyjne piątki w muzeum. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne

Rezerwowe projekty w strategii dla Tomaszowa. Ruszają konsultacje

Rondo przy Arenie Lodowej upamiętni ofiary ludobójstwa na Wołyniu

Rockowe trio FRANZ zagra nad Pilicą. Wstęp na koncert będzie wolny

Jedno zdjęcie z wakacji może ujawnić więcej, niż planowano

Nowa nazwa ronda w Tomaszowie ma przypominać o tysiącach ofiar Wołynia

Krótka sesja w Tomaszowie Mazowieckim. W centrum sprawa Michała Kucharskiego

Wakacje z MCK-iem zapowiadają cztery tygodnie zabawy, ruchu i wycieczek

Rusza budżet obywatelski w Tomaszowie Mazowieckim. Jest 1,7 mln zł do podziału

Tomaszowska policja kontroluje obozy harcerskie - liczy się szybka ewakuacja

Młoda Lechia rozbita w sparingu. W Tomaszowie czeka kolejny test
Przydatne dane teleadresowe
- Urząd Gminy Tomaszów Mazowiecki - kontakt, godziny, referaty, ePUAP
- Warsztat Terapii Zajęciowej w Muratynie - kontakt, zasady przyjęcia, dokumenty
- Urząd Gminy Bełżec - kontakt, godziny i rejestracja dziecka online
- Tomaszowskie Centrum Zdrowia - kontakt, oddziały, rejestracja i diagnostyka
- Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Tomaszowie Mazowieckim - kontakt, godziny, lekarze wyznaczeni
- Urząd Stanu Cywilnego w Rokicinach - kontakt, godziny, sprawy do załatwienia
