Romantyczna burza emocji w kinowym cyklu
Zapraszamy na kwietniową perłę kinematografii „Piosenki o miłości” w ramach cyklu Ale Kino. W Miejskim Centrum Kultury Tkacz, już 10 kwietnia, o godzinie 18:00, odbędzie się wyjątkowa projekcja filmu, który zawładnął sercami publiczności na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nie przegapcie okazji, by zanurzyć się w słodko-gorzkiej opowieści o miłości, tożsamości i buncie.
  1. Wyjątkowa projekcja filmu „Piosenki o miłości” w MCK Tkacz, 10 kwietnia o 18:00.
  2. Historia łącząca różne światy - od blokowisk małego miasta po zamożne salony Warszawy.
  3. Główne role w filmie to Justyna Święs i Tomasz Włosok, wschodzące gwiazdy polskiego kina.
  4. Bilety dostępne w Miejskim Centrum Kultury oraz online, dla wszystkich miłośników kina.

Film „Piosenki o miłości” to reżyserski debiut Tomasza Habowskiego, który zaskakuje głębią emocji i autentycznością przedstawionych postaci. Opowiada o niełatwej miłości dwojga młodych ludzi, których drogi krzyżują się w najmniej oczekiwanym momencie. Ona, kelnerka z aspiracjami muzycznymi, on - marzyciel z bogatej rodziny, pragnący udowodnić swoją wartość daleko od ojcowskiej sławy. Ich historia to podróż przez marzenia, ambicje i muzykę, która staje się dla nich językiem wyrażania najgłębszych uczuć.

W obsadzie „Piosenek o miłości” znajdziemy nie tylko doświadczonych aktorów, ale i prawdziwe gwiazdy sceny muzycznej. Justyna Święs, znana z zespołu The Dumplings, i Tomasz Włosok, który zyskał uznanie za rolę w filmie „Boże Ciało”, tworzą na ekranie parę, której trudno nie kibicować. Ich kreacje są pełne nuansów i prawdziwych emocji, co czyni film jeszcze bardziej porywającym.

„Piosenki o miłości” to film, który udowadnia, że prawdziwa miłość nie zna granic, a muzyka potrafi połączyć najbardziej odległe światy. To produkcja, która z pewnością zostawi po sobie ślad w sercach widzów i stanie się inspiracją dla poszukiwaczy własnej drogi. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by zobaczyć jeden z najciekawszych debiutów reżyserskich ostatnich lat.


Na podst. Urząd Miasta