Majówkowe atrakcje w Tomaszowie taniej z biletem ŁKA
Zbliża się majówka, a wraz z nią idealna okazja do odkrywania uroków lokalnych atrakcji w wyjątkowo przystępnych cenach. Współpraca między Łódzką Koleją Aglomeracyjną a miejscowymi instytucjami kulturalnymi i rozrywkowymi pozwala na korzystanie z licznych zniżek aż do końca października.
  • Bezpłatna komunikacja miejska w dniu ważności biletu ŁKA.
  • Zniżki na atrakcje takie jak Arena Lodowa czy Groty Nagórzyckie.
  • Możliwość skorzystania z obniżonej ceny biletu normalnego do ceny ulgowej w Skansenie Rzeki Pilicy.
  • Oferta ważna do 31 października 2024 roku.

Podróżowanie po regionie z Łódzką Koleją Aglomeracyjną to nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale również szansa na odkrywanie kulturowego bogactwa i naturalnych piękności regionu łódzkiego. ŁKA, z nowoczesnym taborem i krótkimi czasami przejazdu, zachęca do zwiedzania atrakcji w promocyjnych cenach.

ARENA LODOWA oferuje zniżki na letnie ślizgawki i nowo otwarty tor kartingowy dla posiadaczy biletów ŁKA. Z kolei w SKANSENIE RZEKI PILICY I PODZIEMNEJ TRASIE TURYSTYCZNEJ „GROTY NAGÓRZYCKIE”, można skorzystać z niższych cen biletów, przedstawiając ważny bilet kolejowy.

Zachęcamy do wykorzystania tej wyjątkowej oferty i doświadczenia kulturowego oraz rekreacyjnego bogactwa naszego regionu. To doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz możliwość wspierania lokalnej turystyki i gospodarki.


Na podst. UM Tomaszów Mazowiecki