MUKS Dargfil z Tomaszowa Mazowieckiego na trzecim miejscu w MMP!

Wspaniały sukces siatkarek z Tomaszowa Mazowieckiego! MUKS Dargfil zdobył trzecie miejsce w półfinałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski!
- MUKS Dargfil w akcji na hali SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim
- Finałowe zmagania i niesamowite emocje
MUKS Dargfil w akcji na hali SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim
W dniach 28-30 marca 2025 roku, hala Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim gościła emocjonujący półfinałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorek młodszych w siatkówce. Gospodarzem wydarzenia był lokalny klub MUKS Dargfil, który z dumą reprezentował swoje miasto.
Finałowe zmagania i niesamowite emocje
W turnieju brały udział cztery drużyny: PGE SMS Solna Wieliczka, UKS Szamotulanin Szamotuły oraz UKS Volley 34 Łódź. Siatkarki z Dargfilu stoczyły zacięte pojedynki, osiągając następujące wyniki: zwycięstwo nad UKS Szamotulanin Szamotuły 3:2, a także porażki z PGE SMS Solna Wieliczka 1:3 oraz z UKS Volley 34 Łódź 0:3. Te wyniki pozwoliły im na zajęcie trzeciego miejsca w turnieju, co jest ogromnym osiągnięciem!
Turniej przyciągnął liczne grono kibiców, którzy przez trzy dni gromadzili się na trybunach, wspierając swoje ulubione drużyny. Zwycięzcą turnieju został UKS Volley 34 Łódź, który wraz z PGE SMS Solna Wieliczka awansował do finałów MMP. W końcowej klasyfikacji MUKS Dargfil uplasował się na miejscach 9-12, co również zasługuje na uznanie.
To wydarzenie nie tylko dostarczyło sportowych emocji, ale także pokazało, jak ważne są lokalne inicjatywy i wsparcie dla młodych sportowców. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenerów za ich ciężką pracę i determinację!
Wg inf z: UM Tomaszów Mazowiecki
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

W lesie zamiast dzwonka uczniowie SP 6 tropili wiosnę i pieniądze

Młodzi aktorzy przejęli Tkacz i pokazali, że teatr w Tomaszowie ma energię

Strażacy z Tomaszowa weszli do ogólnopolskiej debaty o bezpieczeństwie

Lechia żegna się z play off po bolesnej porażce w Grodzisku

Dziki wtargnął na jezdnię pod Twardą - lexus rozbił się o drzewo

Siedem spektakli i pełna sala podczas drugiego dnia Tomaszowskich Teatraliów

Tylko dwa punkty od srebra. Uczniowie SP 11 wrócili z brązem

Lechia rozbiła GKS i bez litości wzięła rewanż za ligową porażkę

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Telefon w dłoni, sekundy bez kontroli - policja ruszyła na drogi powiatu

Miłość, która niesie przez tysiąc kilometrów wraca do KiTKA

Tomaszów oddał hołd kobiecie, która za pomoc Żydom zapłaciła życiem

Czternastka z Tomaszowa wśród szkół, które promują zdrowie na najwyższym poziomie

