Świąteczny koncert uczestników MCK “Tkacz” - Grajmy Panu

W przedświąteczny wieczór Miejskie Centrum Kultury stanie się sceną prostych, ciepłych melodii. W Tomaszów Mazowiecki organizatorzy zapraszają na koncert przygotowany przez uczestników zajęć artystycznych, którzy pokażą efekty kilku miesięcy pracy. To okazja do wspólnego przeżycia muzycznego wieczoru przy kolędach i pastorałkach, bez konieczności kupowania biletu.
- W MCK “Tkacz” zabrzmią kolędy, pastorałki i świąteczne utwory
- Przedświąteczny wieczór w Tomaszowie Mazowieckim ma prosty cel - wspólne przeżycie muzyki
W MCK “Tkacz” zabrzmią kolędy, pastorałki i świąteczne utwory
Organizatorzy zapowiadają program złożony z tradycyjnych kolęd, pastorałek oraz innych utworów o tematyce świątecznej, wykonanych przez uczestników zajęć artystycznych MCK “Tkacz”. Koncert ma także funkcję pokazową - pozwoli ocenić i podsumować pracę twórczą grup, które uczęszczają na zajęcia w centrum kultury.
- Data - 15 grudnia 2025
- Godzina - 18:00
- Miejsce - MCK “Tkacz”
- Wstęp - bezpłatny
Przedświąteczny wieczór w Tomaszowie Mazowieckim ma prosty cel - wspólne przeżycie muzyki
Dla mieszkańców to propozycja łatwa do przyjęcia: bezpłatny koncert, który może stać się rodzinnym wyjściem lub sposobem na oswojenie klimatu świąt. Warto pojawić się wcześniej, by zająć wygodne miejsce i posłuchać rozmów o projektach i planach uczestników. Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma charakter otwarty - to nie tylko prezentacja, lecz także spotkanie sąsiedzkie przy dźwiękach dobrze znanych melodii.
na podstawie: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.
Ostatnie Artykuły

W Parku Solidarność będzie chwila oddechu. Warsztaty mają pomóc złapać dystans

Laureaci Teatraliów znów mocno ożywili scenę w Tkaczu

Planszówki i RPG wracają do biblioteki. W Tomaszowie zapowiada się fantastyczna sobota

Nabór do miejskich szkół już się zamknął. Zostały ostatnie miejsca

Tomaszów świętował pod biało-czerwoną. Majówka nabrała podniosłego tonu

Majowe seanse w Pokoju Bajek. Cztery środy z animacjami dla dzieci

RetroMajówka w Skansenie połączyła PRL i dawne zdjęcia Tomaszowa

Lechia goniła wynik. Wigry wykorzystały dwa szybkie ciosy

Nad Zalewem Sulejowskim czuwali policjanci - weekend minął bez alarmów

Sekundy od tragedii nad Pilicą - dzielnicowi wyciągnęli kobietę z wody

Dwa pożary w weekend - w suszy nawet grill może skończyć się tragedią
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-wigry-suwalki-02052026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3

14 policjantów z Tomaszowa pobiegło w hołdzie Hubalowi, konni pilnowali trasy

