Głośne czytanie z okazji Dnia Babci i Dziadka - zabawa w bibliotecznym Pokoju Bajek

W Tomaszowie Mazowieckim biblioteka zaprasza najmłodszych na wyjątkowe spotkanie poświęcone Dniu Babci i Dziadka. To popołudnie ma być pełne opowieści, śmiechu i wspólnej zabawy, przygotowane z myślą o dzieciach i ich najbliższych. Organizatorzy zachęcają, by przyjść razem z babciami i dziadkami lub opiekunami i spędzić czas przy głośnym czytaniu.
Wydarzenie odbędzie się w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP w Pokoju Bajek przy Pl. Kościuszki 18. Program ma charakter rodzinny i przewidziany jest dla najmłodszych czytelników — organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy i słuchania opowieści przygotowanych specjalnie na tę okazję.
To propozycja dla tych, którzy szukają cichego, ale radosnego sposobu na świętowanie z dziadkami — spotkanie ma podkreślić więzi międzypokoleniowe i zachęcić dzieci do kontaktu z książką.
na podstawie: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.
Ostatnie Artykuły

Planszówki i RPG wracają do biblioteki. W Tomaszowie zapowiada się fantastyczna sobota

Nabór do miejskich szkół już się zamknął. Zostały ostatnie miejsca

Tomaszów świętował pod biało-czerwoną. Majówka nabrała podniosłego tonu

Majowe seanse w Pokoju Bajek. Cztery środy z animacjami dla dzieci

RetroMajówka w Skansenie połączyła PRL i dawne zdjęcia Tomaszowa

Lechia goniła wynik. Wigry wykorzystały dwa szybkie ciosy

Nad Zalewem Sulejowskim czuwali policjanci - weekend minął bez alarmów

Sekundy od tragedii nad Pilicą - dzielnicowi wyciągnęli kobietę z wody

Dwa pożary w weekend - w suszy nawet grill może skończyć się tragedią
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-wigry-suwalki-02052026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3

14 policjantów z Tomaszowa pobiegło w hołdzie Hubalowi, konni pilnowali trasy

Baseny termalne wracają na Szymanówek. Projekt rusza etapami

Tydzień Bibliotek w Tomaszowie - park, poezja i fotograficzne tropy

