Wyłączą oświetlenie na S8 przy ul. Wysokiej podczas prac przy deszczówce

Na odcinku drogi ekspresowej S8 między ul. Wysoką a węzłem kierowcy pojadą w ciemniejszym fragmencie trasy. Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” zapowiada czasowe wyłączenie latarni, bo w tym samym miejscu ruszają roboty przy kanalizacji deszczowej. Zmiana zacznie obowiązywać 8 maja i obejmie ważny dla ruchu kawałek Tomaszowa Mazowieckiego. Po zmroku trzeba tam liczyć się z gorszą widocznością.
Jak informuje wykonawca, wyłączenie oświetlenia jest bezpośrednio związane z rozbudową drogi krajowej nr 48 na odcinku od S8 do ul. Wysokiej. To oznacza, że kierowcy przejeżdżający tym fragmentem drogi powinni zachować większą ostrożność, zwłaszcza wieczorem i nocą, gdy brak światła ulicznego najbardziej daje się we znaki.
na podstawie: UM Tomaszów Mazowiecki.
Ostatnie Artykuły

Wyłączą oświetlenie na S8 przy ul. Wysokiej podczas prac przy deszczówce

Spacer pod koronami drzew połączy historię i przyrodę Tomaszowa

Bieg dla zdrowia i pomoc charytatywna. W Tomaszowie szykuje się czerwcowy start

Seniorzy z Inowłodza usłyszeli, jak nie dać się oszukać w kilka minut

Meksyk i Turcja w SP nr 6. Siódmoklasiści ruszyli na spotkanie ze światem

W Parku Solidarność będzie chwila oddechu. Warsztaty mają pomóc złapać dystans

Laureaci Teatraliów znów mocno ożywili scenę w Tkaczu

Planszówki i RPG wracają do biblioteki. W Tomaszowie zapowiada się fantastyczna sobota

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Nabór do miejskich szkół już się zamknął. Zostały ostatnie miejsca

Tomaszów świętował pod biało-czerwoną. Majówka nabrała podniosłego tonu

Majowe seanse w Pokoju Bajek. Cztery środy z animacjami dla dzieci

RetroMajówka w Skansenie połączyła PRL i dawne zdjęcia Tomaszowa

