Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Tomaszów Mazowiecki

Policjanci zabezpieczyli ponad 53 gramy amfetaminy i 2 tabletki ekstazy w mieszkaniu 32-letniego tomaszowianina. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, iż 32-letni tomaszowianin może w miejscu zamieszkania posiadać zabronione prawem środki odurzające. Ustalili jego dokładny adres i 9 listopada 2021 roku zapukali do jego drzwi. Mężczyzna udawał zaskoczonego i próbował przekonać policjantów, że to pomyłka. Kryminalni nie dali się zwieść i podczas przeszukania zabezpieczyli ponad 53 gramy amfetaminy oraz dwie tabletki ekstazy. Zabezpieczony materiał dowodowy zostanie poddany dalszym badaniom w policyjnym laboratorium. 32-latkowi, który usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

st.asp. Grzegorz Stasiak

  • u góry fotografii w rzędzie stojące dwa słoiki pomiędzy, którymi stoi czerwony pojemnik z białymi nieczytelnymi napisami. Poniżej dwie elektroniczne - jubilerskie wagi pomiędzy którymi na blacie leżą woreczki foliowe gdzie w torebce po prawej stronie widoczny jest biały proszek. Na samym dole mała torebka typu ,,dilerka" z dwiema tabletkami. W dolnym lewym rogu fotografii znak graficzny z adresem strony internetowej o treści www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl