Myśleliście kiedykolwiek o służbie w Policji, ale niewiele o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w tej formacji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z służbą mundurową? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 - 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44. Swoje spotkanie umów wcześniej telefonicznie dzwoniąc pod numerem 47 846 22 55. ZAPRASZAMY...

Podczas doborowego dyżuru można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach mogą zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane uzyskają wiedzę jaki jest zakres działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Istnieje możliwość złożenia w trakcie spotkania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcicia rekrutacji. Udzielimy niezbędnej pomocy w ich wypełnieniu.

Zainteresowani spotkaniami mogą zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy pierwszy czwratek miesiąca.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych, ,,doborowe dyżyżury"

w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzone są w każdy czwratek !

 

Pod poniższym linkiem dowiedzą się Państwo jakie kryteria obowiązują podczas przyjęcia do służby w Policji,

oraz na czym polegają poszczególne etapy rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Przyjdźcie do nas osobiście a dowiecie się jak zostać jednym z NAS.

Szczegóły na naszym doborowym Facebooku i Instagramie:

http://@Zostań Łódzkim Policjiantem
#ZostańŁódzkimPolicjantem

Uwaga!!!

W Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim

przy ulicy Wandy Panfil 44

DYŻURY ODBYWAJĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK !!!

w godz. 14:00 - 16:00

Z uwagi na panujące obostrzenia epidemiologiczne i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, wobec występujacych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wymienione spotkania umawiane są indywidualnie i należy je poprzedzić wczesniejszym kontaktem telefonicznym.

Tel. kontaktowy 47 846 22 55

 

Zapraszamy

  • grafika z napisem zostań jednym z nas oraz owalnymi fotografiami policjantów z rożnych pionów i wydziałów oraz w rożnej scenerii.  Po środku policyjna gwiazda z napisem <a href=Tomaszów Mazowiecki na dole adres e-mail www.tomaszow-mazowiecki.policja.gov.pl" />