Kolejny raz Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Maz., oferuje bezpłatny dostęp do bazy ebooków i audiobooków Legimi.

Jest to największa wirtualna wypożyczalnia e-booków i audiobooków, z której możemy korzystać na komórkach, tabletach, komputerach oraz czytnikach e-booków. Jest to możliwe dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”. Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0”.

Aby otrzymać dostęp do Legimi, należy wykonać następujące kroki:
– pobierz kod w swojej bibliotece (musisz być jej zarejestrowanym czytelnikiem)
– wejdź na stronę www.legimi.pl/mbp_tomaszow/ 
– wprowadź otrzymany kod
– załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz
– czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Ilość kodów ograniczona.

Wszystkich, którzy są zainteresowani korzystaniem z Legimi prosimy o kontakt telefoniczny: 44 724-67-36 bądź e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Regulamin korzystania z serwisu Legimi.pdf)Regulamin korzystania z serwisu LegimiRegulamin korzystania z serwisu Legimi112 kB19-09-2022 12:02