Mieczysław Szcześniak świętuje Dzień Kobiet koncertem w PCAS-ie
Wyjątkowy wieczór w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej już 6 marca! Z okazji Dnia Kobiet, na scenie wystąpi Mieczysław Szcześniak – ceniony artysta o aksamitnym głosie, który swoimi utworami dotyka serc i dusz słuchaczy. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniany czas w gronie bliskich, celebrując muzykę w najlepszym wydaniu.
  1. Koncert Mieczysława Szcześniaka odbędzie się 6 marca, na scenie Powiatowego Centrum Animacji Społecznej.
  2. Wydarzenie jest dedykowane z okazji Dnia Kobiet, ale zaproszeni są wszyscy miłośnicy muzyki.
  3. Artysta zaprezentuje swoje największe przeboje, będące mieszanką stylów takich jak bossa nova, soul, gospel i jazz.
  4. Mieczysław Szcześniak jest laureatem trzech nagród Fryderyka i posiada na swoim koncie złote płyty.
  5. Wstęp na koncert możliwy jest za okazaniem bezpłatnych wejściówek, dostępnych w sekretariacie PCAS.

Zaproszenie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet składa Dorota Ignasiak, dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej: "Serdecznie zapraszam Państwa do spędzenia z nami środowego wieczoru, aby uczcić to wyjątkowe święto jakim jest Dzień Kobiet. Na naszej scenie zaprezentuje się artysta znany zarówno starszym jak i młodszym paniom, ale nie tylko panie zapraszamy do nas. Oczywiście mile widziani są także mężczyźni. Odbierzcie wejściówki i sprawcie swoim kobietom miły prezent".

Mieczysław Szcześniak to nie tylko wybitny wokalista, ale także artysta, który swym talentem i pasją jest w stanie przenieść słuchaczy w zupełnie inny wymiar muzycznych przeżyć. Jego koncerty to nie tylko prezentacja dorobku muzycznego, ale także swego rodzaju podróż przez różnorodne gatunki muzyczne, w które wplecione są osobiste odczucia i refleksje artysty. Dzięki współpracy z takimi sławami jak Krzysztof Herdzin czy muzykami z Brazylii, każdy występ staje się unikalnym przeżyciem, które zostaje w pamięci na długo.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie świętować Dzień Kobiet w muzycznym stylu, do sekretariatu PCAS po bezpłatne wejściówki. Nie przegapcie okazji, by doświadczyć niezapomnianego wieczoru w gronie najbliższych, słuchając wyjątkowych utworów Mieczysława Szcześniaka.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim