Zaproszenie na X Rodzinny Rajd Rowerowy im. Witolda Pileckiego
Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, odbędzie się X Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego. To wyjątkowe wydarzenie to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale także do oddania hołdu jednemu z bohaterów narodowych.
  1. Zbiórka uczestników o godz. 9.15 w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej.
  2. Start rajdu o godz. 10.00.
  3. Meta na Zamku w Inowłodzu.
  4. Losowanie nagrody głównej oraz konkurs historyczny o godz. 14.00.

X Rodzinny Rajd Rowerowy im. rotmistrza Witolda Pileckiego to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych imprez. Uczestnicy zbierają się już o godz. 9.15 w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej przy ul. Farbiarskiej 20/24, gdzie będą mogli się zapisać i odebrać koszulki z wizerunkiem rotmistrza Pileckiego.

Start rajdu zaplanowany jest na godz. 10.00. Trasa prowadzi do malowniczego Zamku w Inowłodzu, gdzie uczestnicy dotrą około godz. 12.30. Po przyjeździe na teren zamku przewidziane jest pamiątkowe zdjęcie, które zostanie wykonane o godz. 13.00.

O godz. 13.30 rozpocznie się poczęstunek, a następnie, o godz. 14.00, odbędzie się losowanie nagrody głównej oraz konkurs historyczny dotyczący postaci rotmistrza Witolda Pileckiego. To doskonała okazja, aby poznać bliżej historię tego niezwykłego bohatera.

Oficjalne zakończenie rajdu planowane jest na godz. 15.00. Prezes Zarządu Stowarzyszenia eMDeK, Tomasz Zdonek, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.


Według informacji z: Powiat Tomaszowski