Lechia i Victoria podzieliły się punktami w emocjonującym meczu III ligi
W meczu 6. kolejki Betclic I grupy III ligi, Lechia Tomaszów Mazowiecki i Victoria Sulejówek podzieliły się punktami, kończąc spotkanie remisem 1:1. Oba zespoły miały swoje szanse, ale żadnemu nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Intensywna pierwsza połowa

W pierwszej części meczu Lechia wykazała się zdecydowaną dominacją. Od samego początku spotkania zielono-czerwoni prezentowali ofensywny styl gry, intensywnie atakując bramkę rywali. W 31. minucie po pięknej akcji zespołowej Adrian Ziarek zdobył pierwszą bramkę, precyzyjnie strzelając do siatki. Radość gospodarzy była jednak krótkotrwała. Zaledwie chwilę po wznowieniu gry, Bartosz Jankowski z Victorii oddał groźny strzał, który trafił w słupek, ale Lechia zdołała utrzymać prowadzenie do końca pierwszej połowy.

Walka o każdy centymetr boiska

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia ze strony Victorii. Patryk Jurczyński miał szansę na wyrównanie, jednak Mateusz Awdziewicz, bramkarz Lechii, popisał się znakomitą interwencją. Obie drużyny nie zamierzały odpuszczać. Lechia próbowała podwyższyć prowadzenie, jednak Jakub Król nie zdołał wykorzystać sytuacji, gdy jego strzał trafił w słupek. Gra stała się bardziej wyrównana, a obie ekipy miały swoje szanse. W miarę upływu czasu, napięcie rosło, a widzowie zgromadzeni na stadionie z niecierpliwością oczekiwali na kolejne bramki.

Remis i podział punktów

Ostatecznie, mimo wielu emocjonujących momentów, mecz zakończył się remisem 1:1. Obie drużyny z pewnością mogłyby zainkasować pełną pulę punktów, ale skuteczność w ofensywie okazała się kluczowym czynnikiem. Żółte kartki otrzymali: Paweł Koncewicz-Żyłka, Kamil Szymczak, Jakub Król z Lechii oraz Konrad Śliwka z Victorii. Sędzią spotkania był Jakub Chrzanowski, a na trybunach zasiadło 331 kibiców, którzy nie żałowali przybycia na to ciekawe widowisko.

Według informacji z: UM Tomaszów Mazowiecki