Autobusy linii 3, 33 i 39 wracają na ul. Legionów od 4 lipca

Po kilkutygodniowej przerwie ulica Legionów znów tętni życiem dzięki powrotowi autobusów linii 3, 33 i 39. Mieszkańcy mogą odetchnąć z ulgą – komunikacja miejska wraca na swoje stałe trasy, a zmiany w rozkładach i lokalizacjach przystanków wprowadzają nowe udogodnienia.
- Nowy rozkład jazdy autobusów na ulicy Legionów w naszym mieście
- Jak zmienia się start trasy linii 39 i co to oznacza dla mieszkańców
Nowy rozkład jazdy autobusów na ulicy Legionów w naszym mieście
Od piątku, 4 lipca 2025 roku, pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej zauważą znaczące zmiany na trasach linii autobusowych numer 3, 33 oraz 39. Po zakończeniu prac remontowych ulica Legionów ponownie zostaje włączona do standardowego przebiegu tych linii. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy codziennie przemieszczają się po centrum miasta i okolicach.
Dla podróżnych kierujących się w stronę Placu Kościuszki przygotowano nowy przystanek o nazwie marsz. Piłsudskiego-Legionów, który zastąpi dotychczasowe tymczasowe rozwiązania. Dzięki temu dostęp do kluczowych punktów miasta będzie jeszcze wygodniejszy i bardziej intuicyjny.
Jak zmienia się start trasy linii 39 i co to oznacza dla mieszkańców
W trakcie remontu ulica Legionów była niedostępna dla autobusów linii 39, które zaczynały swoją trasę z przystanku pl. Kościuszki Centrum w kierunku Chorzęcina. Teraz jednak kursy tej linii będą realizowane z innego miejsca – przystanku pl. Kościuszki Arkady. Ta zmiana ma na celu usprawnienie ruchu i lepsze dostosowanie komunikacji do potrzeb pasażerów.
Przywrócenie stałych tras to nie tylko komfort dla mieszkańców, ale także sygnał, że miasto dynamicznie rozwija swoją infrastrukturę transportową, dbając o płynność przejazdów i bezpieczeństwo na drogach.
Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź II 3:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-widzew-lodz-ii-11042026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź II 3:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

Lechia broni perfekcyjnej serii z Widzewem II, ale sobota zapowiada się nerwowo

Premiera w Tkaczu poruszyła widzów i zostawiła miejsce na rozmowę

Rokiciny w grze o duże nagrody - dzielnicowi czekają na głosy

Bezpłatne badania i porady wracają do tomaszowskiego Klubu Pacjenta

Telefon, który udaje wnuczka, potrafi zabrać oszczędności całego życia

Czerniewice w grze o #SuperDzielnicowego - trwa policyjny plebiscyt

Arena otwiera Park Rozrywki z półkoloniami, wycieczkami i gokartami

Dwunastu dzielnicowych z Tomaszowa walczy o tytuł, głosowanie trwa do 16 kwietnia

Bezpłatna pomoc dla osób z uzależnieniem i przemocą działa co środę na Granicznej

Świąteczny spokój na drogach pękł - policja wyłapała 5 kierowców po alkoholu

Nowy portal ma przenieść wnioski o pobyt do internetu

Lechia wypuściła przewagę, ale wyjazdowy triumf dał jej świąteczny oddech

