Pędził 124 km/h w zabudowanym. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali kierowcę audi po pomiarze prędkości 124 km/h w obszarze zabudowanym. Interwencja zakończyła się mandatem, punktami karnymi i zatrzymaniem dokumentu prawa jazdy.
17 listopada w Rzeczycy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zmierzyli prędkość 36-letniego kierowcy audi. Mężczyzna jechał z prędkością 124 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h.
W związku z wykroczeniem kierujący otrzymał mandat karny w wysokości 2500 złotych, nałożono mu 15 punktów karnych, a funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące.
Policja zwraca uwagę na zagrożenia związane z przekraczaniem prędkości i apeluje o rozwagę na drodze. Informację przekazała asp. szt. Aleksandra Cieślak.
na podstawie: KPP w Tomaszowie Mazowieckim.
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3](/images/mecz/thumbnails/lechia-tomaszow-mazowiecki-wigry-suwalki-02052026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Lechia Tomaszów Mazowiecki – Wigry Suwałki 1:3

14 policjantów z Tomaszowa pobiegło w hołdzie Hubalowi, konni pilnowali trasy

Baseny termalne wracają na Szymanówek. Projekt rusza etapami

Tydzień Bibliotek w Tomaszowie - park, poezja i fotograficzne tropy

Majówka nad wodą może skończyć się źle - policja wskazuje ryzykowne nawyki

Pierwszaki z „szóstki” weszły do świata książek i odebrały pierwsze dyplomy

Stefania Tuwim wraca do Tomaszowa. Muzeum przypomni Marchewiankę

Lechia wraca na domowe boisko. W sobotę zagra z Wigrami Suwałki

W Tkaczu znów zabrzmi teatr. Dwie szkolne inscenizacje wracają na scenę

Dziesięć lat chóru Artis Gaudium zwieńczy jubileuszowy koncert w Tkaczu

Autobusy pojadą inaczej w majówkę i ominą centrum podczas uroczystości

Kwiat paproci wraca do pracowni. MCK czeka na nowe obrazy

Lechia znów dopięła swego u siebie. Ząbkovia pękła dopiero po przerwie

