ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim zapraszał ósmoklasistów

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim zaprosił przyszłych uczniów na dzień otwarty, który odbył się w miniony piątek. Wydarzenie przyciągnęło liczne grono ósmoklasistów zainteresowanych kontynuacją edukacji w tej renomowanej placówce.
- Prezentacja oferty edukacyjnej oraz zawodowej szkoły.
- Pokazy umiejętności uczniów, w tym wojskowe i taneczne.
- Przygotowanie specjalnych atrakcji jak piramida Mechanika.
- Zaproszenie do dołączenia do społeczności szkolnej, które podkreśla unikalny charakter szkoły.
ZSP nr 1 znane jest z połączenia solidnej edukacji akademickiej z praktycznym przygotowaniem zawodowym. Oferuje uczniom możliwość zdobycia matury oraz kwalifikacji zawodowych w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Mamy nadzieję, że Wasz wybór przyszłej szkoły będzie jedyną i dobrą decyzją - ZSP nr 1!” - zapewniali organizatorzy.
Podczas Dnia Otwartego uczestnicy mieli okazję zobaczyć szkołę od środka: pracownie, sale lekcyjne oraz spotkać się z nauczycielami i obecnymi uczniami. ZSP nr 1 to najlepsza decyzja i rozsądny wybór - matura i zawód, bezpieczeństwo i rozwój, zabawa i relaks - jesteśmy jedyni, niepowtarzalni i tworzymy fajny klimat wśród ludzi tolerancyjnych i otwartych” - przekonywali przedstawiciele szkoły.
Wydarzenie to nie tylko okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną, ale także czas na to, by przyszli uczniowie mogli poczuć atmosferę szkoły, co jest równie ważne przy wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej. Zapraszamy do ‘Mechanika’!!!” - z entuzjazmem zachęcali organizatorzy, mając na myśli jedną z oferowanych specjalizacji.
Decyzja o wyborze szkoły średniej to ważny krok dla każdego ósmoklasisty i jego rodziny, dlatego takie dni otwarte są nieocenioną pomocą w podjęciu tej życiowej decyzji.
Opierając się na: Powiat Tomaszowski
Ostatnie Artykuły

Lechia wypuściła przewagę, ale wyjazdowy triumf dał jej świąteczny oddech

Miliony na Orzeszkową i Legionów przestawią ruch w ważnej części miasta
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3. Goście z Tomaszowa uderzyli szybko i dowieźli zwycięstwo](/images/mecz/bron-radom-lechia-tomaszow-mazowiecki-04042026-23-2.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I) – Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3. Goście z Tomaszowa uderzyli szybko i dowieźli zwycięstwo
![[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi – Grupa I](/images/mecz/thumbnails/bron-radom-lechia-tomaszow-mazowiecki-04042026-23.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 w 25. kolejce Betclic 3. Ligi – Grupa I

Seniorzy znów będą mogli powiedzieć wprost, co trzeba poprawić

Przedświąteczny tłok może kosztować więcej niż zakupy - policja wylicza pułapki

Osiecka i poezja zabrzmią w Tkaczu podczas wieczoru „Miasteczko cud”

Linia 38 pojedzie aż do Ciebłowic I i wydłuży dojazd w stronę Wąwału

Muzeum rozbłysło kolorami ponad 200 haftów z całej Polski

Wielkanoc w Arenie zamiast kanapy. Tomaszowianie mają wybór od gokartów po kręgle

Oczyszczalnia ścieków w Tomaszowie zyskała własny prąd z paneli

Sołtys z Internetu wchodzi do Tkacza i obiecuje wieczór bez taryfy ulgowej

W „Tkaczu” młode głosy wywalczyły przepustki do Piotrkowa

