Dyskusyjny Klub książki dla dorosłych zaprasza na spotkanie,

które odbędzie się 8 czerwca 2022r. (środa) o godzinie 16.15 w siedzibie MBP przy ul. Ignacego Mościckiego 6 - Czytelnia Prasy.

Będziemy rozmawiać o książce pt. „Zamek z piasku” Magdaleny Witkiewicz, która jest autorką kilkunastu powieści dla dzieci i dorosłych. Tematykę powieści przedstawia poniższy opis:

Młode małżeństwo, które jest ze sobą od wielu lat, decyduje się na dziecko. Wszystko wydaje się proste, ale… mimo miesięcy starań Weronika nie może zostać mamą. Ból, rozczarowanie, samotność. I wtedy w życiu bohaterki pojawia się ktoś trzeci. Przyjaciel. Czy wystarczy jeden krok, by spełniło się marzenie Weroniki? A może przyjaźń z innym mężczyzną otworzy jej oczy na własne małżeństwo?

Tworzenie wzajemnych relacji to jak budowanie zamku z piasku. Nieustannie trzeba o niego dbać, by nie runął… I by nikt nie wszedł w niego butami… Nie można na chwilę spuścić go z oczu. Związek pomiędzy dwojgiem ludzi również bywa kruchy. Tak jak zamek z piasku. Gdy odwrócisz głowę, może zalać go morska fala. Wtedy pozostanie tylko słona morska woda – albo słone łzy.

Serdecznie zapraszamy!!! Będzie długa rozmowa o książce przy dobrej kawie i ciastkach. 

źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4919626/zamek-z-piasku