Biblioteka Tomaszów Maz.: Spotkanie autorskie z Kingą Wójcik
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Mościckiego 6 zaprasza
12 maja, godz. 17.00 na spotkanie autorskie z Kingą Wójcik. Będziemy mieli wyjątkową okazję porozmawiać z tomaszowianką, autorką powieści kryminalnych m.in. takich jak Szreń”, Spektakl”, Osuwisko” nominowane do tegorocznej Nagrody Wielkiego Kalibru Międzynarodowego Festiwalu Kryminału czy ostatnia Blaga”.
Porozmawiamy o korzeniach autorki, bohaterach jej książek, których akcja umiejscowiona jest w tomaszowskiej przestrzeni, o Komisarz Rudnickiej, ale też o procesie twórczym i planowanych premierach książkowych.
Kinga Wójcik urodziła się w 1994 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Z wykształcenia jest politologiem. Ukończyła Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego. Pochodzi z rodziny policyjnej, dzięki czemu zna zawiłości wielu policyjnych procedur, które umiejętnie wykorzystuje w tworzonych przez siebie historiach.
Podczas spotkania będzie można nabyć powieści Osuwisko” i Blaga” oraz zdobyć autograf naszego gościa.
Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim,
mbptomaszow.pl/aktualnosci/148-biblioteka/1191-spotkanie-autorskie-z-kinga-wojcik
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

„Jedenastka” bezbłędna w półfinale i jedzie po mistrzostwo województwa

Tomaszowskie siatkarki po porażce znalazły drogę do finału mistrzostw Polski

Tomaszów na chwilę zgaśnie – magistrat dołącza do Godziny dla Ziemi WWF

Jak wygląda przyjęcie na oddział ginekologiczny?

130 km/h na wojewódzkiej - tomaszowska drogówka zabrała prawo jazdy
![[PIŁKA NOŻNA] GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/gks-belchatow-lechia-tomaszow-mazowiecki-21032026-10.webp)
[PIŁKA NOŻNA] GKS Bełchatów – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:0 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

Nowe osiedle ma dać 150 mieszkań i otworzyć drogę do kolejnych 540 lokali

Pasja zabrzmi przy Słowackiego podczas dużego koncertu chóralnego

Lechia potknęła się w Radomiu i musi gonić czołową ósemkę

Tomaszowska siatkówka znów otworzyła drzwi do programu dla najlepszych

Brąz Przemysława Borkowskiego w szybkim sprincie kręglarskim w Lesznie

Kable z ładowarek znikały w regionie - tomaszowska policja ich namierzyła

Przedszkolaki mierzyły się z liczbami podczas VI Konkursu Matematyczne Łamigłówki

