Kibicuj Polakom w Arenie Lodowej: Strefa kibica z darmowymi atrakcjami dla dzieci
Już w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, na Euro 2024 polska reprezentacja zmierzy się z Holandią. To doskonała okazja, aby wspierać naszych piłkarzy w strefie kibica w Arenie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego kibicowania!
  1. Mecz Polska - Holandia: 16 czerwca o godz. 15:00
  2. Mecz Polska - Austria: 21 czerwca o godz. 18:00
  3. Mecz Francja - Polska: 25 czerwca o godz. 18:00

Przeżyjcie wyjątkowe sportowe emocje razem z innymi kibicami w Arenie! Oglądanie meczów na ogromnym ekranie o wymiarach 10x6 metrów w jakości 4K to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Atmosfera będzie gorąca, a doping z pewnością pomoże naszej reprezentacji w walce o zwycięstwo.

Prezydent Marcin Witko zachęca do udziału w wydarzeniu: „Już za kilka dni rozpocznie się futbolowe święto – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Dla tych, którzy nie wybierają się na ME do Niemiec, przygotowaliśmy strefę kibica w tomaszowskiej Arenie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania”.

Podczas gdy dorośli będą mogli oddać się emocjom piłkarskim, dzieci będą miały okazję korzystać z jedynego w regionie parku dmuchańców. Ten ogromny park o powierzchni 600 metrów kwadratowych, z m.in. 8-metrową zjeżdżalnią, zapewni maluchom mnóstwo atrakcji i bezpieczną zabawę przez cały czas trwania meczu.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Harmonogram spotkań polskiej reprezentacji w Arenie obejmuje mecze z Holandią, Austrią i Francją. Przyjdźcie i wspierajcie biało-czerwonych w drodze po sukces!

Zapraszamy wszystkich kibiców i mieszkańców do wspólnego przeżywania sportowych emocji. Polska gola!


Źródło: UM Tomaszów Mazowiecki